Zara | Official
Zara | Official

Sevenlerim Başımın Tacıdır

Sevenlerim Başımın Tacıdır

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da ‘Gönül’ü canlandıran Zara: Sevenlerim başımın tacıdır, yeter ki kontrolden çıkmasınlar. Japon bir hayranım sürekli peşimdeydi; telefonumu ve evimi bile bulmuştu. Onu sadece sanatçı olduğuna ikna etmem zor oldu

Şarkıcı Zara, atv’nin ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisiyle oyunculuk kariyerine geri döndü. ‘Eylül Fırtınası’, ‘Gelin’ ve ‘İpsiz Recep’ dizilerinin yanı sıra ‘Deli Yürek’ adlı sinema filminde de rol alan Zara, dokuz yıl sonra oyunculuk deneyimini yeniden yaşıyor. ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da ‘Gönül’ü oynayan Zara, dizide seslendirdiği şarkılarla da dikkat çekiyor. Ünlü şarkıcıyla ‘Gönül’ karakterinden yola çıkarak aşkı konuştuk…

Setlere dönmeye nasıl karar verdiniz?

Oyunculuğun müziği çok beslediğini düşünüyorum. Küçük oynamayı öğrenirken büyük etki bırakmayı ve söylediğin şarkının ifadesini daha iyi vermeyi öğreniyorsun, ilginç değil mi? Çok büyülü bir iş. Ben setlere geri dönmeyi çok istiyordum. Raci Şaşmaz’dan teklif gelince çok mutlu oldum. Hayal ettiğimden çok daha fazlasını buldum.

Diziyi izliyor muydunuz?
Evet, izlediğim bir diziydi. Dizinin gerçek hayatı yansıtmasını çok seviyorum. Bütün kadınların izlediği bir mafya dizisi çünkü dizide zor erkeklerin ev hayatını da izliyoruz. Bu kadar muhteşem bir ekibe dahil olmak benim için büyük şans. Oyuncuların her biri kendini ispat etmiş büyük sanatçılar ama sette hepsi sıradan kimliğe bürünüp ekip ruhuna hizmet ediyorlar. Dizideki her karakter başrol ve star ama ortada star görmüyorsunuz. Herkes ‘Edho’yu star yapmış ve bu duyguya hizmet ediyor. Çok rastlanılır bir şey değil, o nedenle gerçek bir masal diyarına gelmiş gibi hissediyorum kendimi.

Setin ilk günü ne hissettiniz?
Çok heyecanlandım ama her şey o kadar yolunda ve dozunda gitti ki… Bunda yönetmenimiz Onur Tan’ın beni rahatlatan konuşması çok etkili oldu. Hikaye ve rol de tabii ki çok güzel ve bana yakıştığını düşünüyorum Seyirciler yer aldığım sahnelere ilgi gösterince çok mutlu oldum.

Anasayfa /  Biyografi /  Diskografi /  Etkinlikler /  Medya /  Galeri /  Video /  İletişim